«Набережний квартал» взявся зводити будинок на… смітті

By , in Новости on .

Уже тривалий час місцеві ЗМІ розповідають про численні порушення, з якими будує дешеве житло компанія “Набережний  квартал”. Тепер самі тернополяни, які мешкають поблизу місця будівництва, можуть бачити усе нові й нові “цікавинки” від новоявлених аферистів.На території колишнього цукрового заводу “Поділля” ці горе-будівельники планують звести ще один об’єкт. Відколи завод перестав працювати, там утворилося чимале сміттєзвалище. На закинутій території іноді таборувалися цигани, територію облюбували бомжі, наркомани. Однак недовго звалищу довелося чекати. Торік восени “Набережний квартал” узявся “хазяйнувати” на цій землі.


Однак замість того, щоб вивезти сміття, зачистити площу і довести її до належного охайного вигляду, працівники фірми бульдозерами зрівняли колишні бункери і відстійники заводу, перемішали все це зі сміттям, викорчуваними пеньками дерев і рештою непотребу. Про це пишуть тернополяни у соцмережах і навіть публікують світлини з “місця подій”.

До речі, колись, за давньою українською традицією, на місці будівництва хати люди сіяли пшеницю. Рясні і чисті сходи свідчили, що місце – чисте і тут можна спокійно будувати. Який же фундамент заклали в споруді від “Набережного кварталу”? Сміття, коріння, різні відходи та нечистоти? Як довго витримає житловий будинок із таким “благодатним” фундаментом?

У тернопільських ЗМІ неодноразово писали про те, якими “зручностями” нашпиговані інші об’єкти “Набережного кварталу”. Так, на вулиці Степана Будного величезний житловий будинок постав поряд з Тернопільським хлібозаводом. Постійний шум і високі децибели не гарантують спокійного проживання в будинку. Мало того, споруду звели на місці стоянки фур. А це — отруйні вихлопні гази і також постійний шум ще й з протилежного боку.

А ще дана фірмочка, як правило, земельні ділянки просто захоплює, тож продати чи вчинити інші дії з квартирою згодом буде неможливо. Доведеться тоді ошуканим пайовикам самим відстоювати інтереси “Набережного кварталу” і йти на акції протесту під стіни міської ради Тернополя чи то “Білого дому”, аби лише вибити хоч якийсь дозвіл і узаконити будівництво. Частина кімнат у будинку на вулиці Будного взагалі виявилася гуртожитського типу, частина – з північного боку, тому там завжди темно, будинок без нормального водопостачання та водовідведення, опалення. Порушення усіх можливих і неможливих будівельних норм доповнює й те, що будинок, ймовірно, звели на місці колишнього місця масового розстрілу євреїв у 1941-1942 рр.

Нині ж новий об’єкт “Набережного кварталу” збираються звести на конкретному сміттєзвалищі. Які ще “фундаменти” чекають своєї черги?

Рекомендуемые статьи